Якщо молочниця повертається знов і знов

Практично кожна жінка стикалася з такою неприємністю, як молочниця. І сьогодні, здавалось би, вже навіть не потрібно до лікаря йти: вмикаєте телевізор, і в рекламі вас проінструктують, що молочниця – це не така вже й проблема. Адже порятунок від неї простий: прийміть лише одну пігулку, і вона швидко поверне відмінне самопочуття. Але досить часто ота одна пігулка  не має ефекту, або одужання виявляється короткотривалим. Виникає логічне питання: що робити?

По-перше, завжди йти до лікаря. Бо кандидоз дійсно можна вилікувати однією таблеткою. Однак, щоб цілком позбутися цієї проблеми, потрібно знати нюанси, про які вам повинен розповісти спеціаліст. Дуже важливо не допустити, щоб молочниця набула хронічної форми. Якщо ж ця хвороба регулярно псує вам життя, відбувається це з певних причин. 

Зниження захисних сил організму

У більшості дорослих людей в ротовій порожнині, в сечостатевій системі та шлунково-кишковому тракті живуть грибки роду Candida. Якийсь час співіснування шкідливих і корисних мікроорганізмів є мирним. Проте, коли імунітет ослаблюється, грибки починають активно розмножуватися. До збоїв у роботі імунної системи призводять антибіотики, гормональні препарати, дисбактеріоз кишківника чи піхви, високий рівень глюкози в крові або навіть тривале перебування у теплому вологому приміщенні. Тобто бактерії чекають на сприятливі для розмноження умови, коли наш організм втрачає здатність контролювати інфекцію. Достатньо застудитися або перенервувати на роботі, і – привіт, молочниця!

У вас – не молочниця

Ви не пішли до лікаря, а призначили лікування самостійно – без будь-яких аналізів. Бо ж симптоми зрозумілі й відомі. Проте свербіння, сироподібні виділення та печіння можуть бути ознаками кольпіту (запалення піхви), спричиненого безліччю вірусів і інфекцій (герпес, бактеріальний вагіноз, хламідіоз, трихомоноз і т.д.). При цьому ліки від молочниці – протигрибкові, тобто при інших захворюваннях не допоможуть.

«Супутники» теж потребують лікування

Молочниця може повертатися знов і знов через хвороби ШКТ і статеві інфекції, на які людина хворіє супутньо. Усі ці недуги послаблюють імунну систему і сприяють зростанню хвороботворної мікрофлори.

 

Провокація

Ви успішно вилікувалися, аж раптом хвороба знову тут як тут. Спровокувати її повернення може статевий акт  в антигігієнічних умовах – на землі, в морі, в ліфті і т.д. Так само молочниця може передатися здоровій людині від хворої – саме з цієї причини спеціалісти рекомендують при кандидозі лікуватися разом.

Трапляється й так, що чоловік начебто абсолютно здоровий, але його партнерша постійно страждає через молочницю. У цьому випадку викликати хворобу можуть захворювання ротової порожнини чоловіка (карієс, стоматит, пульпіт).

Збій програми

Правильно призначене лікування  не допомагатиме і через деякі «несерйозні» причини, що не залежать від ефективності протигрибкового препарату:

-  ви лікуєтеся безсистемно, не виконуючи вказівки лікаря (згадала – прийняла пігулку, не згадала – і так добре), а грибки поступово набувають стійкості до препаратів;

-  ви не були у фахівця, не здавали аналізи, а у вас – змішана інфекція, викликана різними мікробами, і ті, що залишилися, продовжують викликати нездужання;

-  доза препарату була недостатньою, бо призначав лікування не спеціаліст;

-  ви носите синтетичну білизну, неправильно користуєтеся засобами жіночої гігієни, тож ваша шкіра пріє, а грибкові тільки це й потрібно.

За таких умов шанси на одужання – мінімальні, скільки б ви при цьому не приймали ліків.

 

«Ендомікан» від «Скарбниці народної медицини»

Склад: водно-спиртові екстракти листя горіха волоського, листя  ожини сизої, квіткових кошиків ромашки лікарської, бутонів софори японської, трави чабрецю плазкого, трави череди трироздільної.

Фітобальзам виготовлений з екологічно чистих свіжозібраних лікарських рослин як протигрибковий засіб при мікозах внутрішніх органів.

При глибоких мікозах уражаються слизові оболонки і внутрішні органи людини. Збудниками можуть бути різні види грибів. Найчастіше вони проявляються в осіб с імунодефіцитами та хронічними захворюваннями.

Фітобальзам «Ендомікан» виявляє антигрибкову дію на внутрішні органи (ротова порожнина, бронхи, стравохід, легені тощо). Знищує грибок різного походження та позбавляє від неприємних симптомів.

Унікальне поєднання лікарських трав не тільки призупиняє ріст клітин грибка, а й знищує їх. Пригнічує синтез ергостеролу – основний компонент грибкової і пліснявої клітинної стінки. Фітобальзам безпечний і ефективний.

Рекомендовано вживати для профілактики грибкових захворювань слизових оболонок (ротової порожнини, гортані, стравоходу); при вагінальному кандидозі (гострому і хронічному, баланіті); при мікозах шкіри, включаючи мікози шкіри стоп, тулуба, пахових складок, висівковоподібному лишаї, оніхомікозі; для попередження рецидивів криптококової інфекції у хворих на СНІД; при грибкових ураженнях у пацієнтів, які отримали цитостатичну чи променеву терапію.

Свічки «Фітомакс-Чистотіл» від «Фенікс»

Склад: алкалоїди (до 2,25%): коптізін, стілопіни, протонін, хелідонін, хелелетрін, сангвінарін, корізамін, хелірубін, алокриптонін, берберин, спартеїн, холін, гістамін, тирамін, метиламін; органічні кислоти (до 4,3%): лимонна, бурштинова, яблучна; аскорбінова кислота (170 мг%); ефірна олія (до 0,01%); сапоніни, каротин, флавоноїди; дубильні речовини (до 7,6%) та ін. В одній свічці міститься 1,8 г жирової основи і 0,3 г екстракту чистотілу.

Конуси з екстрактом чистотілу володіють яскраво вираженою протипухлинною, протизапальною, протигрибковою і бактерицидною дією. Пригнічують ріст доброякісних і злоякісних новоутворень, перешкоджають утворенню метастазів, нормалізує функцію жовчного міхура, сприяють відтоку жовчі. Застосовуються при захворюваннях жіночої та чоловічої статевої сфери: запаленнях матки і яєчників, міомі матки, полікістозі яєчників, поліпах піхви, шийки матки, аднекситі. Нормалізують мікрофлору піхвового середовища, підвищують стійкість вагінального епітелію до інфекційних і запальних процесів.