Якщо молочниця повертається знов і знов

Практично кожна жінка стикалася з такою неприємні­стю, як молочниця. І сьогодні, здавалось би, вже навіть не потрібно до лікаря йти: вми­каєте телевізор, і в рекламі вас проінструктують, що молоч­ниця - це не така вже й про­блема. Адже порятунок від неї простий: прийміть лише одну пігулку, і вона швидко повер­не відмінне самопочуття. Але досить часто ота одна пігулка не має ефекту, або одужання виявляється короткотривалим. Виникає логічне питання: що робити?

По-перше, завжди йти до лікаря. Бо кандидоз дійсно можна вилікувати однією та­блеткою. Однак, щоб цілком позбутися цієї проблеми, по­трібно знати нюанси, про які вам повинен розповісти спе­ціаліст. Дуже важливо не допустити, щоб молочниця на­була хронічної форми. Якщо ж ця хвороба регулярно псує вам життя, відбувається це з пев­них причин.

Зниження захисних сил організму

У більшості дорослих людей в ротовій порожни­ні, в сечостатевій системі та шлунково-кишковому тракті живуть грибки роду Candida. Якийсь час співіс­нування шкідливих і корис­них мікроорганізмів є мир­ним. Проте, коли імунітет ослаблюється, грибки по­чинають активно розмно­жуватися. До збоїв у роботі імунної системи призводять антибіотики, гормональні препарати, дисбактеріоз кишківника чи піхви, висо­кий рівень глюкози в крові або навіть тривале перебування у теплому вологому приміщенні. Тобто бактерії чекають на сприятливі для розмноження умови, коли наш організм втрачає здат­ність контролювати інфек­цію. Достатньо застудитися або перенервувати на робо­ті і - привіт, молочниця!

Провокація

Ви успішно вилікувалися, аж раптом хворо­ба знову тут як тут. Спровокувати її повернен­ня може статевий акт в антигігієнічних умовах – на землі, в морі, в ліфті і т.д. Так само молоч­ниця може передатися здоровій людині від   хворої – саме з цієї причини спеціалісти реко­мендують при кандидозі лікуватися разом.

Трапляється й так, що чоловік начебто аб­солютно здоровий, але його партнерша по­стійно страждає через молочницю. У цьому випадку викликати хворобу можуть захворю­вання ротової порожнини чоловіка (карієс, стоматит, пульпіт).

Збій програми

Правильно призначене лікування не допо­магатиме і через деякі «несерйозні» причини, що не залежать від ефективності протигриб­кового препарату:

·       ви лікуєтеся безсистемно, не виконуючи вказівки лікаря (згадала – прийняла пігулку, не згадала – і так добре), а грибки поступо­во набувають стійкості до препаратів;

·       ви не були у фахівця, не здавали аналізи, а у вас – змішана інфекція, викликана різними мікробами, і ті, що залишилися, продовжу­ють викликати нездужання;

·       ви носите синтетичну білизну, неправильно користуєтеся засобами жіночої гігієни, тож ваша шкіра пріє, а грибкові тільки це й по­трібно.

За таких умов шанси на одужання – мінімальні, скіль­ки б ви при цьому не приймали ліків.

 «Супутники» теж потребують лікування

Молочниця може поверта­тися знов і знов через хвороби ШКТ і статеві інфекції, на які людина хворіє супутньо. Усі ці недуги послаблюють імунну систему і сприяють зростанню хвороботворної мікрофлори.

 У вас не молочниця

Ви не пішли до лікаря, а призначили лікування самостійно – без будь-яких аналізів. Бо ж симптоми зрозумілі й відомі. Проте свербіння, сироподібні виділення та печіння можуть бути ознаками кольпіту (запалення піхви, спричиненого безліччю вірусів і інфекцій (герпес, бактеріальний вагіноз, хламідіоз, трихомоноз і т.д.) При цьому ліки від молочниці – протигрибкові, тобто при інших захворюваннях не допоможуть.

 Свічки «Фітомакс-чистотіл» від «Фенікс»

Склад: алкалоїди (до 2,25%): коптізін, стілопіни, протонін, хелідонін, хелелетрін, сангвінарін, корізамін, хелірубін, алокриптонін, берберин, спартеїн, холін, гістамін, тирамін, метиламін; органічні кислоти (до 4,3%): лимонна, буршти­нова, яблучна; аскорбінова кислота (170 мг); ефірна олія (до 0,01%); сапоніни, каротин, фла­воноїди; дубильні ре­човини (до 7,6%) та ін. В одній свічці міститься 1,8 г жирової основи і 0,3 г екстракту чистотілу.

Конуси з екстрактом чистотілу мають яскраво виражену протипухлинну, проти­запальну, протигрибкову і бактерицидну дію. Пригнічують ріст доброякісних і злоякіс­них новоутворень, перешкоджають утворен­ню метастазів, нормалізують функцію жовчно­го міхура, сприяють відтоку жовчі.

Застосову­ються при захворюваннях жіночої та чоловічої статевої сфери: запаленнях матки і яєч­ників, міомі матки, полікістозі яєчників, поліпах піхви, шийки матки, аднекситі. Нормалізують мікрофлору піхвового середовища, підвищують стійкість вагінального епітелію до інфекційних і запальних процесів.

 «Ендомікан» від «Скарбниці народної медицици»

Склад: водно-спиртові екстракти листя го­ріха волоського, листя ожини сизої, квіткових кошиків ромашки лікарської, бутонів софори японської, трави чабрецю плазкого, трави че­реди трироздільної.

Фітобальзам виготовлений з екологічно чистих свіжозібраних лікарських рослин як протигрибковий засіб при мікозах вну­трішніх органів.

При глибоких мікозах уражаються слизові оболонки і внутрішні органи люди­ни. Збудниками можуть бути різні види грибів. Найчастіше вони проявляються в осіб з імунодефіцитами та хронічними захворюваннями.

Фітобальзам «Ендомікан» виявляє антигрибкову дію на внутрішні органи (ро­това порожнина, бронхи, стравохід, ле­гені тощо). Знищує грибок різного походжен­ня та позбавляє від неприємних симптомів.

Унікальне поєднання лікарських трав не тільки призупиняє ріст клітин грибка, а й зни­щує їх. Пригнічує синтез ергостеролу – ос­новний компонент грибкової і пліснявої клі­тинної стінки. Фітобальзам безпечний і ефек­тивний.

 

Рекомендовано вживати для профілакти­ки грибкових захворювань слизових оболо­нок (ротової порожнини, гортані, стравоходу); при вагінальному кандидозі (гострому і хро­нічному, баланіті); при мікозах шкіри, включа­ючи мікози шкіри стоп, тулуба, пахових скла­док, висівковоподібному лишаї, оніхомікозі; для попередження рецидивів криптококової інфекції у хворих на СНІД; при грибкових ура­женнях у пацієнтів, які отримали цитостатичну чи променеву терапію.